10. Przegląd Piosenek Bardów Solidarności i Pieśni Patriotycznych z naszym udziałem!

10. Przegląd Piosenek Bardów Solidarności i Pieśni Patriotycznych  z naszym udziałem!

11 kwietnia 2024 r. o godz. 10:00 w Sali Forum w Bolesławcu odbył się 10. Przegląd Piosenek Bardów Solidarności i Pieśni Patriotycznych.
Uczniowie klasy VII a (E. Belinska, O. Czyż, H. Dul, W. Fila, E. Józwa, L. Kafel, A. Karp, F. Król, L. Marks, D. Niedźwiecki, S. Stańczyk, Y. Stovbun, K. Turko oraz L. Yukhno) - zespół pod nazwą Słowiki Kusocińskiego - zaprezentowali się w utworze Uwierz Polsko! i Piosenka dla córki. Hymn Solidarności zespół wykonał przy akompaniamencie gitarowym F. Króla.
Dziękuję Słowikom… za zaangażowanie w przygotowania do konkursu oraz piękne wykonanie pieśni patriotycznych w tegorocznym Przeglądzie…

Agnieszka Witnik

Data dodania: 2024-04-17 17:29:54