Biało- Czerwoni laureatem Przeglądu Piosenki Bardów Solidarności i Pieśni Patriotycznych

Dnia 13 kwietnia 2023 r. trzynaścioro uczniów z kl. VIII a Szkoły Podstawowej nr 1 im. J. Kusocińskiego w Bolesławcu, jako zespół wokalny Biało- Czerwoni, wzięło udział w Przeglądzie Piosenki Bardów Solidarności i Pieśni Patriotycznych.
W godzinach przedpołudniowych występujący w Przeglądzie… wykonawcy prezentowali w sali Forum dwa wybrane przez siebie utwory: piosenkę Barda Solidarności i pieśń z szeroko pojętego repertuaru patriotycznego. Biało-Czerwoni wykonali Taki kraj… J. Pietrzaka oraz Jedenasty listopada E. Buczyńskiej.
O godz. 17.00 odbył się Koncert finałowy, podczas którego ogłoszono wyniki Przeglądu… Biało- Czerwoni, jako laureaci III miejsca Przeglądu… w kategorii szkół podstawowych zaprezentowali się ponownie szerszej publiczności: zaproszonym gościom, mieszkańcom powiatu bolesławieckiego, rodzicom oraz rówieśnikom.
Zwycięzcom gratulujemy tytułu laureata Przeglądu…!
Agnieszka Witnik

Data dodania: 2023-04-16 19:12:57