Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

Dyplom ukończenia studiów podyplomowych z edukacji zdrowotnej.

Dyplom ukończenia studiów podyplomowych z edukacji zdrowotnej.

Z dumą informujemy, że nasza nauczycielka Monika Fabin odebrała świadectwo ukończenia studiów podyplomowych „edukacja zdrowotna” na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu z rąk Pani Minister Barbary Nowackiej.
Uroczyste wręczenie świadectw absolwentom pierwszej edycji kierunku odbyło się dnia 20.06.2026r
Od 1 września 2026 roku edukacja zdrowotna będzie obowiązkowym przedmiotem dla uczniów klas IV–VIII szkół podstawowych oraz przez dwa lata nauki w szkołach ponadpodstawowych. To ważny przedmiot, którego celem jest kształtowanie postaw prozdrowotnych, rozwijanie wiedzy o zdrowiu i bezpieczeństwie oraz zdobywanie umiejętności mogących realnie wpływać na ochronę zdrowia i życia.
Serdecznie gratulujemy naszej nauczycielce ukończenia studiów podyplomowych i życzymy wielu sukcesów zawodowych oraz satysfakcji z przekazywania zdobytej wiedzy uczniom. ??

Udostępnij
Data dodania: 2026-06-22 10:13:13
Data edycji: 2026-06-22 10:14:58
Ilość wyświetleń: 25

SP1 - NASZ KALENDARZ NA ROK 2025/2026

OBSERWUJ >>>
Więcej informacji

Informacje

Wsparcie, porady, przydatne informacje
Więcej informacji

Kalendarz

Współpracujemy

Kształcić duszę cnotami, umysł naukami, a ciało sportem.

Janusz Kusociński
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejTłumacz języka migowego
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej
Tłumacz języka migowego