
Z dumą informujemy, że nasza nauczycielka Monika Fabin odebrała świadectwo ukończenia studiów podyplomowych „edukacja zdrowotna” na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu z rąk Pani Minister Barbary Nowackiej.
Uroczyste wręczenie świadectw absolwentom pierwszej edycji kierunku odbyło się dnia 20.06.2026r
Od 1 września 2026 roku edukacja zdrowotna będzie obowiązkowym przedmiotem dla uczniów klas IV–VIII szkół podstawowych oraz przez dwa lata nauki w szkołach ponadpodstawowych. To ważny przedmiot, którego celem jest kształtowanie postaw prozdrowotnych, rozwijanie wiedzy o zdrowiu i bezpieczeństwie oraz zdobywanie umiejętności mogących realnie wpływać na ochronę zdrowia i życia.
Serdecznie gratulujemy naszej nauczycielce ukończenia studiów podyplomowych i życzymy wielu sukcesów zawodowych oraz satysfakcji z przekazywania zdobytej wiedzy uczniom. ![]()
![]()
Kształcić duszę cnotami, umysł naukami, a ciało sportem.

59-700 Bolesławiec
ul. Jana Pawła II 38c







