DZIEŃ DYNI

Dnia 27.10. w piątek zorganizowaliśmy DZIEŃ DYNI. Uczniowie, którzy byli ubrani na POMARAŃCZOWO, zwolnieni byli z odpowiedzi ustnych.
W całej szkole były też rozwieszone dynie-niespodzianki, obrazek na odwrocie którego widniała zapisana nagroda:
- cukierek,
- bon na niepytanie - ważny cały I semestr, bon jest jednorazowy i wykorzystując go, oddajemy nauczycielowi pytającemu od razu na lekcji - zwolnienie z odpowiedzi ustnej na danej lekcji.
Zainteresowanie tą zabawą przerosło najśmielsze oczekiwania organizatorów, nauczycieli oraz pracowników obsługi. Niektórzy uczniowie przyszli do szkoły jeszcze przed jej otwarciem ;)
Korytarze wypełnione były prawdziwymi dyniami, gazetkami tematycznymi oraz uczniami przebranymi za dynie :)
Dziękujemy za zaangażowanie i wspólną zabawę! Cieszymy się, że się Wam podobało :D

Data dodania: 2023-10-29 13:39:51
Data edycji: 2023-11-02 10:53:25