FINAŁ KONKURSU ''UCZĘ SIĘ BEZPIECZNIE ŻYĆ''

31 maja 2022 r. odbył się w Jeleniej Górze finał XVIII edycji konkursu "Uczę się bezpiecznie żyć" pod Honorowym Patronatem Małżonki Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pani Agaty Kornhauser-Dudy.

W zespołach sędziowskich obok przedstawicieli Policji uczestniczyli także reprezentanci Straży Miejskiej, Straży Pożarnej, ratownicy medyczni i inne podmioty.

Uczestnicy konkursu, w tym nasi uczniowie w dwóch drużynach zespołowych oraz indywidualnie mogli sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności z zakresu szeroko pojętego bezpieczeństwa na poszczególnych stacjach konkursowych. Zagadnienia obejmowały obszar wiedzy z pierwszej pomocy, bezpieczeństwa w ruchu drogowym, ekologii, ochrony przeciwpożarowej i przeciwpowodziowej, a także bezpieczeństwa dnia codziennego.

Nasi uczniowie w składzie: Anastazja Drągiewicz 2b, Bartosz Burdukiewicz 3b, Wojciech Góralewski 3b, Anna Madej 6a, Karol Turko 5a, Franciszek Król 5a oraz Hanna Czochara 8a doskonale radzili sobie z zadaniami pokonując kolejne stacje.

Gratulujemy!

Data dodania: 2022-06-01 19:41:38