Konkurs InstaLogik V edycja 2023/2024 - rejestracja

InstaLogik to popularyzatorski konkurs matematyczno-informatyczny dla uczniów klas 4-8 SP. Konkurs realizowany jest w całości on-line. Każdy uczeń otrzymuje własne konto, na którym rozwiązuje zadania z dowolnego komputera (również w domu). Konkurs organizowany jest przez Placówkę Edukacji Informatyczno-Matematycznej InstaKod oraz Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie, publiczną placówkę doskonalenia nauczycieli.

Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów zainteresowanych zagadkami logicznymi, matematyką, do tych, którzy interesują się programowaniem lub chcieliby postawić w programowaniu pierwsze samodzielne kroki.

Celem konkursu jest zachęcenie uczniów do zmierzenia się z zadaniami logicznymi oraz prostymi zadaniami programistycznymi, które wprowadzają uczniów w świat programowania. W ogólności jego celem jest rozwijanie zainteresowań matematycznych i programistycznych młodzieży oraz propagowanie myślenia komputacyjnego.

Szczegółowe informacje, harmonogram, przykładowe zadania na stronie organizatora https://instalogik.pl/

Zainteresowanych rodziców uczniów prosimy o kontakt przez e-dziennik z koordynatorem konkursu w naszej szkole panem Robertem Ostrowskim.

Jeżeli rodzic zdecyduje się na udział dziecka w konkursie i zarejestruje dziecko to przy rejestracji proszę podać kod nauczyciela N4041099.

W przypadku rejestracji dziecka prosimy o przekazanie kodu ucznia koordynatorowi celem potwierdzenia przez nauczyciela.

Obok zamieszczamy link do formularza >>>

inf. Robert Ostrowski

Data dodania: 2023-09-26 21:14:18