
Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w konkursie ,,Na baterie też jest sposób" zorganizowanym przez Miejskie Centrum Edukacji Ekologicznej w Miejskiej Bibliotece Publicznej – Centrum Wiedzy oraz Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej w Bolesławcu.
Do konkursu, polegającego na zbiórce zużytych baterii i przekazaniu ich za pośrednictwem Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej w Bolesławcu do recyklingu, przystąpiły klasy: 1b, 1c , 2a, 2d, 5a, 5c oraz grupa świetlicowa wraz z wychowawcami. Podsumowanie konkursu i ogłoszenie wyników miało miejsce 18 maja 2026 r. w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej – Centrum Wiedzy, w obecności prezydenta miasta, pana Piotra Romana. Miło nam poinformować, że klasa 2a zajęła III miejsce i wygrała bilety wstępu na grupowy seans filmowy. Wszystkim bardzo dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy!
Kształcić duszę cnotami, umysł naukami, a ciało sportem.

59-700 Bolesławiec
ul. Jana Pawła II 38c







