OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY ''BUKIETY 4 PÓR ROKU - KOMPOZYCJE KWIATOWE'' CZĘŚĆ IV ''JESIEŃ''

Miło nam poinformować o wynikach konkursu na wykonanie dowolnej pracy plastycznej przedstawiającej jesienne, łąkowe, leśne i ogrodowe bukiety kwiatowe, zorganizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury i Bibliotekę w Gromadce.

Na konkurs dostarczono wiele przepięknych i ciekawych prac kwiatowych z różnorodnych materiałów plastycznych, rękodzielniczych i ceramicznych, z 9 placówek, w tym 31 prac uczestników konkursu z Gminy Gromadka, Gminy Bolesławiec, z Lubinia i Krakowa.

W kategorii klas I - III pierwsze miejsce zajął uczeń naszej szkoły Gabriel Wieczorek kl. 3a.

Gratulacje!

Info. Irena Bartosz