PASOWANIE NA CZYTELNIKA

Na początku lutego nasi pierwszoklasiści uroczyście i oficjalnie wkroczyli w świat książek, stając się czytelnikami szkolnej biblioteki.
Kulminacyjnym punktem spotkania było ślubowanie oraz pierwsze wypożyczenia. Zanim to jednak nastąpiło, tajniki korzystania z biblioteki odkryli przed najmłodszymi przybysze z baśniowej krainy: KRÓLOWA ŚNIEGU, KOT W BUTACH, CZERWONY KAPTUREK, KRASNOLUDEK; a także PROWADZĄCA, NARRATOR wraz z Myszką. Bohaterkami scenki były też ASIA i jej Mama. W wymienione role wcielili się uczennice i uczniowie z klasy V b, za co serdecznie dziękujemy.
Kolejny raz w dłoniach maluchów znalazły się nie tylko biblioteczne bajeczki i baśnie, ale także książkowe prezenty otrzymane w ramach projektu ,,Mała książka- wielki człowiek”, czyli niezwykle opowieści Pani Justyny Bednarek zatytułowane ,,Wnuczka antykwariusza”.
Teraz pozostaje tylko CZYTAĆ, CZYTAĆ I CZYTAĆ …

Data dodania: 2024-02-15 10:53:36
Data edycji: 2024-02-15 10:54:04