
Miło nam poinformować, że laureatami czwartej edycji szkolnego konkursu plastyczno-ekologicznego pod hasłem ROŚLINY I ZWIERZĘTA CHRONIONE W POLSCE zostali:
Natalia Rutyna z klasy 8b - I miejsce
Lena Krusińska z klasy 6c - II miejsce ex aequo
Emilia Trałka-Podsiadło z klasy 8a - II miejsce ex aequo
Grzegorz Demczar z klasy 7a - III miejsce
Pola Kmiecik z klasy 6c - wyróżnienie
Magdalena Mróz z klasy 6b - wyróżnienie
Bartosz Słomiany z klasy 6b - wyróżnienie
Maja Pawłowicz z klasy 6a - wyróżnienie
Joanna Witnik z klasy 5c - wyróżnienie
Laureaci otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe sfinansowane przez Radę Rodziców.
Gratulujemy!
Kształcić duszę cnotami, umysł naukami, a ciało sportem.

59-700 Bolesławiec
ul. Jana Pawła II 38c







