SUKCES UCZNIÓW W III POWIATOWYM KONKURSIE WOKALNO - RECYTATORSKIM DLA KLAS I - III ''POECI - DZIECIOM''

75 uczniów na scenie - 25 przedszkolaków i 50 uczniów szkół podstawowych powiatu bolesławieckiego wykonało utwory repertuaru dziecięcego podczas III Powiatowego Konkursu Wokalno - Recytatorskiego dla Przedszkoli i Klas I - III „POECI- DZIECIOM".

Konkurs odbył się dnia 07.02.2024 r. w Teatrze Starym, w Bolesławcu, a poprzedziły go wewnętrzne eliminacje szkolne.

W tym roku oprócz znanych wszystkim wierszy Jana Brzechwy, Juliana Tuwima czy Danuty Wawiłow mogliśmy usłyszeć utwory mniej popularne, a także ciekawe aranżacje w kategorii poezji śpiewanej.

Miło nam zakomunikować o sukcesach młodych recytatorów z klas III, którzy reprezentowali naszą szkołę.
Decyzją Komisji Konkursowej wśród laureatów wysokie noty uzyskali:

Iga Zabawa z klasy III c – I miejsce,
Joanna Witnik z klasy III c – II miejsce,
Maksymilian Kusiak z klasy III a – III miejsce.

Laureatom serdecznie gratulujemy!

Wszystkim uczestnikom zostały wręczone dyplomy, natomiast laureaci zostaną zaproszeni na Uroczystą Galę Laureatów Konkursów Powiatowych, podczas której otrzymają nagrody.

Irena Bartosz
Beata Kłodnicka