Tydzień Szczęścia

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność podsumować dla Państwa obchody IV Ogólnopolskiego Tygodnia Szczęścia w Szkole, które miały miejsce 18-24. września br.!
Do wzięcia udziały zostali zaproszeni wszyscy uczniowie szkoły, a pieczę nad wszystkim trzymały radosne uśmiechy oraz motylki, które stawiały przed nami pozytywne wyzwania!

Poszczególne klasy przygotowały tematyczne prace jednocześnie zagłębiając tematykę optymizmu, wartości życiowych, poczucia sensu życia czy ucząc się podejmowania wartościowego dialogu.

Najmłodsi mieli możliwość wziąć udział w śródlekcyjnych sesjach relaksacyjnych (na podstawie „Uważność małej żabki” E. Snel).

Ponadto w świetlicy szkolnej każde dziecko mogło przygotować dla siebie małą zieloną żabkę, żeby zawsze pamiętać o spokojnym oddechu i potrzebie skupienia na wykonywanych zadaniach.

Data dodania: 2023-09-25 13:11:22
Data edycji: 2023-09-25 13:15:08