Uczennice naszej szkoły nagrodzone w eliminacjach miejskich Konkursu Recytatorskiego „Pegazik”!

Dnia 1 marca 2023 r. sześcioro uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Bolesławcu: Wojciech Kłosowski (kl. IVc), Małgorzata Świerzko (kl. IVc) i Pola Stokowiec (kl. IVb) w kategorii klas IV-VI oraz Lena Dul (kl. VIIIb), Martyna Nikołajuk (kl. VIIIe) i Hanna Sochacka (kl. VIIa) w kategorii klas VII-VIII, brało udział w eliminacjach miejskich Konkursu Recytatorskiego „Pegazik”.
Nasi recytatorzy znakomicie zaprezentowali się w repertuarze z etapu szkolnego, co zaowocowało wygraną Leny Dul i Małgorzaty Świerzko oraz wyróżnieniem Martyny Nikołajuk. Laureatki: Lena i Małgosia będą reprezentować nasza szkołę w zmaganiach powiatowych.
Wszystkim uczniom dziękujemy za zaangażowanie i pracę włożoną w trudną sztukę recytacji. Życzymy Wam cudownych wrażeń i sukcesów!

Agnieszka Witnik

Data dodania: 2023-03-03 10:15:43