Uroczyste pożegnanie absolwentów szkoły

20 czerwca odbyło się uroczyste pożegnanie ósmych klas. W tym roku szkolnym aż pięć klas tego rocznika opuszcza mury naszej szkoły. Wręczono dyplomy i nagrody wszystkim wyróżnionym, oraz prymusom szkoły i najlepszym sportowcom. W tym roku szkolnym tytuł Prymusa Szkoły otrzymali: Kacper Zefirian, Julian Czochara i Martyna Nikołajuk. Najlepszymi Sportowcami Roku zostali: Lena Burdzy i Kacper Zefirian. Brawo!
Będzie nam Was wszystkich brakowało w szkole, jesteście jedyni w swoim rodzaju. Jesteśmy z Was dumni, bo wszyscy ukończyliście szkołę podstawową. Życzymy Wam wielu sukcesów na dalszej drodze kształcenia i w życiu osobistym. W swoich marzeniach zawodowych sięgajcie wysoko i może do gwiazd nie dolecicie, ale między gwiazdami znajdziecie się na pewno...wierzymy w Was!
Powodzenia ??
Data dodania: 2023-06-23 12:29:25