Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

WIRTUALNE SPORTOWE ZABAWY

"W zdrowym ciele - zdrowy duch", a więc … nie ma co leniuchować i nudzić się jesienią.  Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bolesławcu zaprasza do wirtualnej zabawy polegającej na :

Ø    zaprezentowaniu aktywności: mogą być skoki, podskoki, przysiady, skłony, pajacyki lub inne ćwiczenia, zaprzyjaźnij się z hula hop i kręć! Jesteś mistrzem żonglerki piłką nożną? To zaprezentuj swoje umiejętności! Zaskocz swoim pomysłem, zaproś do zabawy swoich domowników i nagrajcie coś wspólnie - organizator przewiduje rodzinną nagrodę.

 

Ø  Co jest Ci potrzebne do realizacji tego celu?

 

Dobre chęci i trochę pomysłu.

 

Ø  Jak to zrobić?

Poproś, aby ktoś Cię nagrał (długość filmiku do 1 minuty) i wyślij do Nas swój filmik na adres mail: imprezy@mosir.boleslawiec.pl w treści wpisz swoje dane: imię i nazwisko, i datę urodzenia oraz w przypadku osób niepełnoletnich - zgodę rodziców na udział.

 

Ø  Konkurs rozpoczyna się 2.11.2020r i trwa do 30.11.2020r.

 

Ø  Planowane jest przyznanie nagrody głównej oraz dwóch wyróżnień.

 

Ø  Przewidziane są atrakcyjne i wartościowe nagrody.

 

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

  1. Uczestnik (rodzice, opiekunowie) z chwilą zgłoszenia udziału w Konkursie i przesłania treści zadania konkursowego udziela Organizatorowi - w zamian za możliwość wygrania nagrody - nieodwołalnego, niewyłącznego, nieograniczonego czasowo, ilościowo i terytorialnie zezwolenia na korzystanie z autorskich praw majątkowych i praw zależnych do przesłanej treści rozwiązania zadania konkursowego w celach związanych z realizacją Konkursu.
  2. Uczestnik przystępujący do konkursu zobowiązuje się nie nadsyłać materiałów, które naruszają prawa do wizerunku i prawa autorskie osób trzecich. W przeciwnym razie ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność wobec osób, których prawa naruszył.

 

III. Przekazując pracę na konkurs, uczestnik (rodzice, opiekunowie) zgadza się na ekspozycję pracy na portalach internetowych organizatorów oraz na publikowanie i wykorzystanie pracy w procesie komunikacji społecznej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bolesławcu w przestrzeni publicznej i mediach. Udział w konkursie łączy się z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestników.

ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU !

Data dodania: 2020-11-27 12:39:45
Data edycji: 2020-11-27 12:53:23
Ilość wyświetleń: 435

Konkursy

Aktualne konkursy szkolne i pozaszkolne
Więcej informacji

Informacje

Wsparcie, porady, przydatne informacje
Więcej informacji

Kalendarz

Współpracujemy

Kształcić duszę cnotami, umysł naukami, a ciało sportem.

Janusz Kusociński
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej