WITAJ WIOSNO!

Oj, działo się, działo!

Tydzień SZALONY POCZĄTEK WIOSNY za nami!
W tym roku wiosnę przywitaliśmy na wesoło i kolorowo. Wszystkie klasy zaprosiliśmy do zabawy i tygodniowej rywalizacji klas. Każdy dzień tygodnia był dniem tematycznym i wiązał się z odpowiednim przebraniem czy rekwizytami. Jury codziennie obserwowało i zliczało punkty. Harmonogram przedstawiał się następująco:
- poniedziałek 18.03. - Dzień Św. Patryka - zielony ubiór (conajmniej góra lub dół stroju to kolor zielony),
- wtorek 19.03. - Dzień w Piżamie - ubiór to piżama,
- środa 20.03. - Dzień na Opak - załóż ubrania na lewą stronę, na opak,
- czwartek 21.03. - Dzień bez Plecaka i Dzień Kolorowej Skarpetki (pod ocenę będzie brany jednoczesny brak plecaka i kolorowe skarpetki),
- piątek 22.03. - Dzień Wody - ubiór na niebiesko + butelka/bidon z wodą (trzeba spełniać obie opcje, żeby dostać punkty).
Każda klasa podjęła walkę o wyjątkowe nagrody: Szkolne Vouchery dla zwycięskiej klasy 4-8 i grę dla klasy 1-3. Bezkonkurencyjna, z maksymalną liczbą punktów, okazała się klasa 1c. Wśród klas starszych wygrała klasa 5b. Ale nie liczy się wygrana, liczy się zabawa i mnóstwo radości jakie mieliśmy wszyscy dzięki tym dniom i Waszej kreatywności!

Dodatkowo Pierwszy Dzień Wiosny różnił się od zwykłych dni szkolnych i pełen był różnych działań. Oglądaliśmy filmy o Zespole Downa, robiliśmy zdrowe śniadanie - kanapki, ozdabialiśmy wiosennie klasowe drzwi, graliśmy w planszówki i Kahoot'a. Nie zabrakło też sporu - urządziliśmy międzyklasowy konkurs Wyścigi Rzędów. Był to również Dzień bez Plecaka, a wyobraźnia naszych koleżanek i kolegów przerosła wszelkie oczekiwania.

Obejrzyjcie fotorelację z tego SZALONEGO POCZĄTKU WIOSNY :)

Data dodania: 2024-03-23 19:19:54
Data edycji: 2024-03-23 19:24:13