WSZYSCY CZYTAMY DZIECIOM!

26 maja rozpoczął się XX Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom pod hasłem „Lubimy czytać polskich autorów!”.

Już od dwudziestu Fundacja „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom” zachęca do regularnego wspólnego czytania, a w tym roku przede wszystkim polskich autorów.

Gośćmi XX Tygodnia Czytania Dzieciom będą znani pisarze, których książki znalazły się w Złotej Dwudziestce Fundacji „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom” oraz wybitni artyści, Ambasadorzy Fundacji.

Nasza szkoła corocznie uczestniczy w akcji. Zachęcamy do udziału w niezwykle atrakcyjnych wydarzeniach zaproporoponowanych przez Fundację. Będą konkursy, spotkania autorskie, zabawy oraz oczywiście GŁOŚNE CZYTANIE.

Zaglądajcie na naszą stronę oraz stronę Fundacji „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom”. Zapraszamy, zachęcamy.

Data dodania: 2021-05-28 07:00:25
Data edycji: 2021-05-28 07:00:53