Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

ZIELONA SZKOŁA KLASY 3A W USTRONIU MORSKIM

ZIELONA SZKOŁA KLASY 3A W USTRONIU MORSKIM

W terminie od 10 do 15 czerwca 2024 r. uczniowie klasy 3a wraz z wychowawcą oraz opiekunami uczestniczyli w Zielonej Szkole w Ustroniu Morskim.

Celem wyjazdu było zaznajomienie dzieci z najważniejszymi obiektami i zabytkami regionu, kształtowanie umiejętności bezpiecznego obcowania z naturą i krajobrazem nadmorskim, upowszechnianie aktywnego wypoczynku, profilaktyki zdrowotnej, odporności emocjonalnej oraz doskonalenie umiejętności życia w grupie.

Opiekę nad uczniami sprawowali nauczyciele - Irena Bartosz i Pani Anna Borkowska oraz rodzic - Pani Paulina Milewska. Dzieci codziennie aktywnie spędzały czas na plaży, uczestnicząc w zajęciach sportowo - rekreacyjnych, wspólnych wycieczkach, spacerach brzegiem morza, grach i zabawach.

Organizatorzy starali się, aby uczniom niczego nie zabrakło i zapewniali fachową pomoc w każdej sferze swej działalności. Zorganizowali bogaty wachlarz atrakcji i rozrywek w postaci wycieczek, gier, zabaw, dyskoteki i ogniska. Klasa 3a miała również okazję odwiedzić Skansen Chleba w Ustroniu Morskim, dokonując własnoręcznych wypieków, odbyć rejs statkiem po Bałtyku oraz zwiedzić Kołobrzeg.

Zielona Szkoła okazała się bardzo dobrym sposobem na integrację zespołu klasowego. Wyjazd uczniów był również idealną okazją do nauki samodzielności i odpowiedzialności. Uczniowie uczestniczyli we wspólnych grach i zabawach integracyjnych oraz konkursach, ucząc się przy tym zasad zdrowej rywalizacji.

W pamięci uczniów pozostaną wspomnienia i niezapomniane wrażenia z pobytu nad morzem. Każdy z nich na zawsze zapamięta mile spędzony czas podczas wspólnych zabaw.

Info. Irena Bartosz

Data dodania: 2024-06-24 19:53:43
Data edycji: 2024-06-24 19:54:50
Ilość wyświetleń: 47

Konkursy

Aktualne konkursy szkolne i pozaszkolne
Więcej informacji

Informacje

Wsparcie, porady, przydatne informacje
Więcej informacji

Kalendarz

Współpracujemy

Kształcić duszę cnotami, umysł naukami, a ciało sportem.

Janusz Kusociński
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej