Zmagania naszych recytatorów

W tegorocznych eliminacjach miejskich XXVII Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „Pegazik”, które odbyły się 6 marca 2024 roku w sali Bolesławieckiego Ośrodka Kultury w Bolesławcu naszą szkołę reprezentowali:

Anna Ślefarska - Wysłuch (kl. IVb), Mateusz Chojnacki( kl. IVb), Joanna Łabaszczuk (kl. Vc), Małgorzata Świerzko (kl. Vc), Bianka Miziniak ( kl. VIa), Julia Droszczak (kl. VIIb), Kaja Lisiewska (kl. VIIb) oraz  Magdalena Kusiak (kl. VIIb).

Po wysłuchaniu wszystkich recytacji w kategorii młodszej i starszej komisja konkursowa wybrała laureatów, którzy zaprezentują się w kolejnym etapie w Teatrze Starym. Jury doceniło występ naszej uczennicy - Julii Droszczak, która otrzymała wyróżnienie w grupie starszej.

Dziękujemy naszym uczniom za piękne  reprezentowanie naszej szkoły w konkursie. Życzymy  dalszych sukcesów w trudnej sztuce recytacji.

Poloniści

Data dodania: 2024-03-14 19:06:01